Tribellis, škola nejen pro vaše břicha | crowdfunding kampaň

Tribellis, škola nejen pro vaše břicha

Podpořte vznik specializované taneční školy v Praze poskytující komplexní vzdělávání v oblasti břišních tanců a vychovávající Tanečnice a Tanečníky.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podílejte se spolu s námi na vybudování nové tanečně-vzdělávací instituce. Mým cílem je vybudovat v Praze specializovanou školu, která bude poskytovat komplexní vzdělávání pro všechny břišní tanečnice i tanečníky (ano, máme i jednoho skvělého tanečníka a lektora :)).

A také bude sloužit jako nezbytné zázemí pro všechny studenty a studentky - prostor umožňující jejich růst a rozvoj, poskytující místo pro trénink, nezbytné informace pro studium. Prostor, který bude náš - prostě vše pod jednou střechou.

hafla.jpg

Na co budu přispívat?

Především na vybudování kvalitního zázemí nezbytného pro výuku. Po dlouhém hledání se mi v  Praze podařilo najít prostory ladící k celkové představě taneční školy Tribellis, bez rekonstrukce to však nepůjde. Jedná se hlavně o vybudování tanečního sálu, který bude potřeba vybavit speciální podlahou vhodnou pro tanec, zrcadlovou stěnou, kvalitní hudební aparaturou a dalšími pomůckami.

 

train.jpg

Není to moc? 200 000 Kč mi přijde jako přehnaná částka.

Je to právě naopak. Částka odpovídá ceně za vybudování kvalitní odpružené dřevěné podlahy, která je jedním z nejlepších řešení nejen pro tanec, ale i další sportovní aktivity. Díky svému konstrukčnímu řešení snese vysokou zátěž a zároveň také tlumí nárazy vznikající v průběhu pohybu a tím šetří klouby a pomáhá prodlužovat zdraví tanečníků. Část projektu financuji s pomocí svých nejbližších sama, ale celková částka je bohužel mimo naše možnosti.

19667918_1811445868871720_327440075320773411_o.jpg

Lekcí břišních tanců je všude spousta, proč zakládat další?

Cílem naší školy není jen poskytovat další lekce břišních tanců. K rozmanité škále břišních tanců přistupujeme stejně, jako se přistupuje k jiným formám tanečního umění, a podle toho je chceme také prezentovat a vyučovat. Základem výuky jsou samozřejmě hodiny zaměřené čistě na techniku břišních tanců. Tyto hodiny však budou doplňovat nejrůznější stylizace jako jsou American Tribal Style, tribal fusion a další. Kromě toho výuku doplňují tanečně-pohybové lekce - balet, jazz, moderna a různá cvičení - pilates, jóga, které pomáhají s rozvojem schopností, fyzické kondice a techniky břišních tanečnic a tanečníků. Chceme vychovávat silné a zdravé tanečnice a tanečníky s pevnými technickými základy a se schopností vlastního projevu.

train2.jpg

I tanec má své teoretické stránky...

A právě na ně se dost často zapomíná. Naším cílem je studenty a studentky vzdělávat i v oblastech s tancem souvisejících - historické, kulturní, hudební, zdravého životního stylu tanečníků a dalších. Důležité je vždy ve studentech probudit zájem a ten dále podporovat, rozvíjet a usnadnit jim přístup k vytoužený informacím. Škola klade důraz na to, aby tanečníci získali celkový přehled o tomto rozmanitém tanečním umění, jeho původu a kulturně-historických souvislostech.

study.jpg

To mě zajímá. Kde se můžu dozvědět více?

Během podzimu začneme sérií historických přednášek "Back to the tribal roots!". Jejich cílem bude především objasnit vznik a vývoj tribalu a také pomoci upřesnit, o co se vlastně jedná. Postupně společně projdeme jednotlivé vývojové etapy a ukážeme si, co kterou etapu ovlivnilo a inspirovalo. Přednášky jsou určeny nejen pro tanečnice, ale i pro širokou netaneční veřejnost.

ror.jpg

Uvidím někde výsledky vaší práce?

Několikrát ročně se budou v prostorách školy konat studentské hafly, které umožňují studentům získat zkušenosti s vystupováním před publikem a nadále je rozvíjet v přátelské a podporující atmosféře. Nejedná se o profesionální vystoupení, ale především o prostor pro studenty a studentky. Mohou si zde vyzkoušet své schopnosti a sledovat svůj progres. Všechny hafly jsou určené široké veřejnosti a já Vás na ně tímto zvu. Jedna se uskuteční v průběhu října, krátce po otevření nových prostor.

 

lvecirek.jpg

Jak bude vypadat zápisník, placka nebo třeba vystoupení, které nabízíte v rámci odměn?

Placky budou k dispozici ve dvou různých barevných variantách. Vlevo bíločerná varianta a vpravo černozlatá.

placky.png

(Jedná se pouze o návrhy. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Malé akcentky ve tvaru kytičky s krystalem uprostřed se hodí pro ozvláštnění Vašeho líčení.

akcentky.jpg

Sáčky na činelky můžete vybírat ze tří variant: s bílomodrou horní částí (1 kus), s barevnou horní částí (2 kusy) a s kytičkou (1 kus). Množství těchto originálních látkových sáčků je omezené a více jich k dispozici nebude.

zillbag.jpg

Linkované zápisníky formátu A6 budou k dispozici také ve dvou barevných variacích, a to v bíločerné (vlevo) a také červenobílé (vpravo) variantě.zapisniky.png(Jedná se pouze o návrhy. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Ukázka korálkové mandaly z mé dílný a assuitového šátku v procesu výroby. Kousky, které nabízím v rámci odměn budu vyrábět přímo pro vás dle současné inspirace, případně Vašich barevných požadavků.

mandala_assuit.jpg

Krásná elegantní trička v dámském střihu v černozlatém designu a různých velikostech. Trička jsou vyrobena z kvalitního bavlněného materiálu a hodí se pro všechny příležitosti.

tricko2.png

(Jedná se pouze o návrh. Skutečné provedení se může odlišovat.)

Skvěle padnoucí dámské tílko v krásné červené barvě s bílým logem na zádech je ideální volbou nejen pro taneční trénink, ale i k normálnímu nošení. Bavlněná tílka budou k dostání v různých velikostech tak, aby padla opravdu každému.

tilko.png

(Jedná se pouze o návrh. Skutečné provedení se může odlišovat.)

U vystoupení vždy záleží na společné domluvě a posouzení toho, co bude pro Vaši akci nejvhodnější. Vybírat lze z široké nabídky stylizací a rekvizit. Zde je například ukázka sólového vystoupení v podání Zafara:

Duo:

Vystoupení větší skupiny pak může vypadat třeba takto:

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

Bára Mólová - obrázek
  • projekt od Bára Mólová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Úsměv na tváři

Děkujeme za Váš příspěvek, kterým jste nám vykouzlili úsměv na tváři. Přispějte 100 Kč nebo klidně i víc.

Počet odměn není omezen

150 Kč

Akcentky

Pár malých akcentů, ideální k doplnění Vašeho make-upu. Přímo pro Vás vyrobím jeden pár ve tvaru kytičky s malým krystalem uprostřed. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

150 Kč

Odznáček

Malá placka s průměrem 2,5 cm s logem taneční školy Tribellis. Na výběr jsou dvě barevné varianty bíločerná a černozlatá. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

200 Kč

Pořádný odznak

Velká placka s průměrem 5,6 cm s logem taneční školy Tribellis. Můžete si vybrat jednu ze dvou barevných variant - bíločernou nebo černozlatou. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

300 Kč

Malá korálková mandala

Originální ručně vyrobená korálková mandala s průměrem v rozmezí 6 - 7,5 cm. Mandalu vyrobím přímo pro Vás a pokud budete chtít, můžete si určit barevnou kombinaci, nebo se můžete nechat překvapit. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 19/20

333 Kč

Video poděkování

Osobně Vám poděkuji ve speciálním vysílání na facebooku z nových prostor. Vysílání proběhne krátce po jejich otevření. Navíc si můžete vybrat jednu placku z nabídky (malá - 2,5 cm nebo velká 5,6 cm, barevné varianty: bíločerná, černozlatá). Uvidíme jak dlouhé vysílání to nakonec bude ;)

Počet odměn není omezen

350 Kč

Děkovná pohlednice

Originální pohlednice vytvořená z momentky z nových prostor školy (z kurzů, seminářů, hafly, ...) s osobním poděkováním přímo pro Vás. Žádnou momentku nepoužijeme vícekrát, každá pohlednice tedy bude originální. Doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

400 Kč

Originální sáček na činelky

Originální sáček na prstové činelky, uvnitř z příjemného hebkého materiálu. K dispozici je pouze 1x s bílomodrou horní částí, 2x s barevnou horní částí a 1x s dekorem kytičky. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 2/4

400 Kč

Zápisník

Linkovaný zápisník formátu A6 s logem taneční školy Tribellis. Vybírat můžete ze dvou barevných variant a to bíločerné nebo červenobílé. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet odměn není omezen

420 Kč

Velká korálková mandala

Originální, ručně vyrobená velká korálková mandala, kterou pro Vás ráda vyrobím. Průměr mandaly v rozmezí 9 - 10,5 cm. Pokud budete chtít, můžete si určit barevnou kombinaci, nebo se můžete nechat překvapit. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 18/20

500 Kč

Back to the tribal roots!

Volný vstup na jednu přednášku z cyklu Back to the tribal roots! Série historicky zaměřených přednášek začne na podzim tohoto roku a pokračovat bude až do jara 2018.

Počet odměn není omezen

700 Kč

Školní fanda

Jako správný fanoušek se budete moci pochlubit malou plackou, velkou plackou a zápisníkem s logem Tribellis. Pro každou placku můžete vybírat z barevných provedení bíločerná či černozlatá. U zápisníků je pak na výběr buď červenobílá nebo bíločerná varianta. Balíček si můžete vyzvednout přímo v novém studiu nebo Vám jej v rámci ČR zašleme poštou.

Počet odměn není omezen

950 Kč

Černozlatá elegance

Krásné a elegantní tričko v dámském střihu a černozlatém designu z kvalitní bavlny. K dispozici v různých velikostech. Možnost osobního odběru v nových prostorách školy nebo doručení poštou po ČR.

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

Taneční lekce

Jedna soukromá taneční lekce v délce 60 minut pod vedením jednoho z lektorů školy (Bára Mólová, Zafar, Treize). Téma z oblasti břišních tanců je na domluvě (technika, ATS, tribal fusion, činelky a další). Doručení odměny dle dohody.

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

Soukromá lekce jógy

Soukromá lekce jógy v délce 60 minut s kvalifikovanou lektorkou Terezou Sebesta. Vybírat můžete z kategorií powerjóga, těhotenská jóga, vinyasa flow jóga a jóga pro tanečnice. Doručení odměny dle dohody.

Počet odměn není omezen

1 250 Kč

Hit sezóny

Skvěle padnoucí originální dámské tílko v červenobílé barevné variantě zhotovené z kvalitní bavlny. K dispozici v různých velikostech. Možnost osobního odběru v nových prostorách školy nebo doručení poštou po ČR.

Počet odměn není omezen

2 000 Kč

Pořádná nálož tančení

Jedna soukromá taneční lekce v délce 120 minut pod vedením jednoho z lektorů naší školy (Bára Mólová, Zafar, Treize). Téma z oblasti břišních tanců je na domluvě (technika, ATS, tribal fusion, činelky a další). Doručení odměny proběhne dle dohody.

Počet odměn není omezen

2 000 Kč

Soukromá lekce jógy

Soukromá lekce jógy v délce 120 minut s kvalifikovanou lektorkou Terezou Sebesta. Vybírat můžete z kategorií powerjóga, těhotenská jóga, vinyasa flow jóga a jóga pro tanečnice. Doručení odměny dle dohody.

Počet odměn není omezen

2 600 Kč

Správná studiová fanynka

V rámci tohoto balíčku pro všechny správné fandy školy dostanete jedno tričko v dámském střihu v černozlatém provedení, jedno dámské tílko v červenobílé barevné variantě, dále zápisník A6, placku a originální děkovnou pohlednici. Oblečení je k dispozici v různých velikostech, zápisník můžete vybírat jeden ze dvou barevných varianta a pro placku jsou také k dispozici různé varianty (dvě velikosti a dva barevné designy). Možnost osobního odběru v nových prostorách školy nebo doručení poštou po ČR.

Počet odměn není omezen

3 000 Kč

Assuit - bílý trojcípý šátek

Originální trojcípý šátek z ručně vyráběného assuitu v barevné kombinaci ivory-stříbrná, který pro Vás zhotovím. Na krajích bude šátek ozdoben korálky/mincemi/třásněmi/... podle toho, co bude nejvíc ladit k jeho celkovému designu. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 1/1

3 000 Kč

Assuit - černý trojcípý šátek

Originální trojcípý šátek z ručně vyráběného assuitu v barevné kombinaci černá-stříbrná, který vytvořím přímo pro Vás. Na krajích bude šátek ozdoben korálky/mincemi/třásněmi/... podle toho, co bude nejvíc ladit k jeho celkovému designu. K vyzvednutí bude osobně v Praze nebo doručení v rámci ČR.

Počet dostupných odměn: 1/1

3 500 Kč

Břišní tance od A do Z

Speciální taneční den uspořádaný pro naše přispěvatele. V rámci tohoto dne si vyzkoušíte techniku břišních tanců, provedeme Vás některými stylizacemi, vyzkoušíte si hru na prstové činelky a mnoho dalšího. Čeká Vás také speciálně upravená hodina jógy a další cvičení. Během jednoho dne tak budete mít možnost si vyzkoušet, co všechno vlastně děláme. Termín bude upřesněn s předstihem alespoň 2 měsíců - některý víkendový den v 1. pololetí roku 2018. Pokud bude hodně zájemců, termínů vypíšeme více ;).

Počet odměn není omezen

5 000 Kč

Sólové taneční vystoupení

Zpestřete svou akci či firemní večírek sólovým vystoupením břišní tanečnice či tanečníka. Na výběr jsou různé taneční stylizace, atmosféra a používání rekvizit - vše na míru Vaší události. Cena zahrnuje dopravu po ČR, doručení odměny proběhne dle dohody.

Počet odměn není omezen

10 000 Kč

Taneční vystoupení menší skupiny

Vystoupení menší skupiny (2 - 4 tanečníků) vytvořené na míru přesně pro Vaši událost (vybírat můžete z pestré škály stylizací, témat a rekvizit). V ceně je zahrnuto cestovné v rámci ČR. Doručení odměny proběhne dle dohohy.

Počet odměn není omezen

20 000 Kč

Taneční vystoupení velké skupiny

Rádi přijedeme a zpestříme Vaši událost naším tanečním vystoupením. Vystoupení velké skupiny (5 a více tanečníků) vytvoříme na míru přímo pro Vás. Vybírat můžete z pestré škály stylizací, témat a rekvizit a možná je také kombinace sólových a skupinový vstupů. V ceně je zahrnuto cestovné v rámci ČR. Doručení odměny proběhne dle dohohy.

Počet odměn není omezen

55 555 Kč

Hlavní sponzor

Na celý rok 2018 budete mít své místo v hlavičce našeho webu - uvedení loga/názvu firmy jakožto hlavního sponzora. Osobní poděkování ve speciálním vysílání na facebooku. Po celý rok 2018 logo/název firmy + krátký popisek + odkaz na Vaši společnost umístěný v patičce webových stránek a také jedenkrát měsíčně poděkování na facebooku naší školy. Osobní poděkování jakožto hlavnímu sponzorovi na studentských haflách konaných po dobu 12 měsíců od října tohoto roku. A uvedení loga/názvu firmy ve všech zveřejněných videích v roce 2018. Možnost další spolupráce.

Počet dostupných odměn: 1/1